UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Logo Diligo
Adresy dostawy
Możesz użyć do wysyłki adresu podanego w danych do faktury lub zdefiniować inny.
W tym celu kliknij na guzik poniżej. (Dodaj adres)
Dodaj adres
Nazwa SKU Cena Ilość / Aktualizuj Rabat Suma
 
Cena produktu
 
Nie wybrano metody dostawy

Proszę wybrać metodę wysyłki:

 

 
Suma:
0,00 zł
Notatki i sugestie

Warunki sprzedaży

I.Definicje:

- „www.diligo.com.pl”, „Sprzedający” lub „Usługodawca”  - Dorota Gashok prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Diligo Gashok sp.j. 

- „serwis” – portal internetowy znajdujący się pod adresem www.diligo.com.pl;

- „Użytkownik” , ,,Klient’’ – osoba fizyczna, która dokonała rejestracji i złożyła zamówienie w serwisie;

- „Regulamin” – niniejszy regulamin. 

II.Postanowienia wstępne:

1. Sklep internetowy o nazwie www.diligo.com.pl, działający pod adresem www.diligo.com.pl, prowadzony jest przez:

Diligo Gashok sp.j. 

ul. Lelewela 31

85-652 Bydgoszcz

REGON: 361799006

NIP: 967-13-65-443

Sklep internetowy www.diligo.com.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową towarów                                 do aranżacji wnętrz (lampy, ceramikę, pościele, obrazy itd.) za pośrednictwem sieci Internet. Dokonując zakupu towarów oferowanych przez sklep internetowy umowę sprzedaży wybranego towaru z obowiązkiem zapłaty, od której może odstąpić na zasadach określonych w Regulaminie.

2. Miejscem przyjmowania zwrotów, reklamacji i wysyłki jest:

Diligo Gashok sp.j. 

ul. Lelewela 31

85-652 Bydgoszcz

KONTAKT:

tel. +48 786 121 117

e-mail: biuro@diligo.pl

3. Prawa autorskie do treści zamieszczonych w serwisie oraz zdjęć należą do Diligo Gashok sp.j. . 

III.Warunki techniczne świadczenia usług drogą elektroniczną:

1. Wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się www.diligo.com.pl są następujące:

(a) połączenie z siecią Internet,

(b) przeglądarka internetowa,

(c) w celu skutecznego złożenia zamówienia niezbędny jest komputer z procesorem 

min. 200MHz, 64MB RAM, kartą graficzną obsługującą rozdzielczość 800×600 i 256 kolorów, klawiatura, mysz oraz przeglądarka stron internetowych Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera z zainstalowanymi najnowszymi wersjami programu JAVA iFLASH. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie przeglądarek może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu pełnej funkcjonalności sklepu, należy je wszystkie wyłączyć.

2. Usługodawca  zastrzega, że korzystanie z Serwisu może wiązać się ze standardowym ryzykiem związanym z wykorzystaniem sieci Internet i rekomenduje Użytkownikom przedsięwzięcie odpowiednich kroków w celu ich zminimalizowania.

IV.Zasady zamawiania towarów:  

1. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu w trakcie składania zamówienia  poprzez zakreślenie okienka.

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia,  za wyjątkiem przerw technicznych  i konserwacyjnych.

3. Ceny produktów prezentowane na stronach witryny www.diligo.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT), lecz nie zawierają kosztów wysyłki. Cena przesyłki doliczana jest podczas składania zamówienia.

4. Promocje w sklepie www.diligo.com.pl nie łączą się ze sobą. W przypadku towarów przecenionych żaden dodatkowy rabat nie ma już zastosowania.

5. Sprzedający dostarcza dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT) które stanowią potwierdzenie zawartej umowy sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy podać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.

V.Zawarcie umowy sprzedaży: 

1. Na warunkach określonych w Regulaminie Użytkownik zawiera z Usługodawcą umowę sprzedaży określonego towaru.

2. Ogłoszenia skazane na stronie internetowej nie stanowią oferty wiążącej Usługodawcę                                    w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz są one zaproszeniem do zawarcia umowy. 

3. Przesyłając zamówienie poprzez kliknięcie przycisku "Płacę" Użytkownik składa ofertę zawarcia umowy, która staje się wiążąca dla Usługodawcy po potwierdzeniu jej otrzymania i warunków umowy oraz dostawy.

4. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia Użytkownik otrzymuje od Usługodawcy drogą e-mailową potwierdzenie złożenia zamówienia (złożenia oferty). E-mail ten nie jest równoznaczny                             z oświadczeniem o przyjęciu oferty i zawarciu umowy sprzedaży. Umowa zostaje zawarta wyłącznie po potwierdzeniu przez Usługodawcę  dostępności towaru i akceptacji oferty Użytkownika, co zostanie potwierdzone osobnym e-mailem przesłanym do Użytkownika po skompletowaniu jego zamówienia.

VI.Warunki zamówienia:

1. Zamówienia w sklepie internetowym www.diligo.com.pl można składać wypełniając formularz zamówienia dostępny na stronie sklepu.

2. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie prawdziwych danych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail).

3. Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówień znajdującego się na stronie internetowej sklepu www.diligo.com.pl 

5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień w przypadku:

- nieprawidłowego, niekompletnego wypełnienia formularza zamówienia (brak wszystkich danych potrzebnych do realizacji zamówienia np. kodu pocztowego, adresu e-mail lub ich błędne wskazanie),

- nieotrzymania wpłaty w terminie 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności online oraz przelewem tradycyjnym),

- nieodebrania przesyłki.

VII.Metody płatności:

1. Usługodawca umożliwia swoim Klientom następujące formy płatności:

- płatność online – Klient po wyborze tejże metody płatności poprzez usługę firmy Dotpay zostanie automatycznie przeniesiony na stronę swojego banku, gdzie po zalogowaniu dokona zapłaty, 

- płatność przelewem tradycyjnym – Klient opłaca zamówienie w oddziale pocztowym bądź poprzez zalogowanie się do swojego banku i wypełnieniu formularza przelewu, 

- płatność przy odbiorze – Klient opłaca wartość zamówienie kurierowi dostarczającemu przesyłkę.

2. Usługodawca zastrzega sobie prawo do wykluczenia poszczególnych metod płatności dla poszczególnych towarów oraz wskazania innej metody płatności. Informacje o akceptowanych sposobach płatności oraz ograniczeniach dotyczących dostarczania znajdują się każdorazowo w trakcie składania zamówienia dotyczącego konkretnego towaru.

3. W przypadku wyboru płatności gotówką przy odbiorze Usługodawca zastrzega sobie prawo do telefonicznej weryfikacji zamówienia.

4. W razie złożenia zamówienia i niedokończenia procedury płatności zamówienie nie rodzi obowiązku zapłaty i zostaje anulowane przez system. Zamówienie anulowane nie zobowiązuje Użytkownika do zapłaty a Usługodawcę do realizacji zamówienia.

VI. Czas i koszty transportu: 

1. Przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na wysłanie przesyłki, niektóre produkty realizowane są na zamówienie. Termin otrzymania przesyłki składa się z czasu kompletowania towaru oraz czasu dostarczenia przesyłki przez kuriera.

2. Dostawy są realizowane tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, na podany przez Użytkownika adres dostawy zamówienia.

3. Czas i sposób dostarczania przesyłki to:

- przesyłki krajowe:

Kurier DPD – zaplanowany jednodniowy termin dostawy (1 do 2 – dni roboczych tj. z wyłączeniem sobót i niedziel).

4. Koszty wysyłki:

a) przesyłki krajowe:

- Kurier DPD płatność z góry – 14 zł,

- Kurier DPD płatność przy odbiorze – 16 zł.

5. Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu (adres dostawy).

6. Łączne koszty przesyłki są ustalane osobno dla każdego zamówienia i zależą w szczególności od ilości zamawianych towarów, wielkości i wagi towarów. Koszty przesyłki dla produktów o niestandardowych parametrach (wymiary lub waga) są podane przy opisie danego produktu.                                  

7. W wyniku siły wyższej lub wydarzeń niezależnych od Usługodawcy, okres dostawy może odpowiednio się wydłużyć. Szacowane zmiany terminu dostawy zostaną niezwłocznie podane do informacji Użytkownika, który będzie wówczas uprawniony do odstąpienia od umowy.

8. Wygląd dostarczanego towaru może nieznacznie odbiegać od zdjęcia umieszczonego w serwisie, co dotyczy w szczególności kolorystyki produktów. Usługodawca nie odpowiada za różnice w wyglądzie, które wynikają z subiektywnego postrzegania zdjęć prezentowanych w serwisie, bądź są skutkiem indywidualnych ustawień parametrów kart graficznych i monitorów Użytkowników. Dopuszczalne są niewielkie odchylenia w podaniu wielkości produktu wyrażonej w centymetrach.

VII. Utrata lub uszkodzenie towaru w czasie transportu: 

1. Z chwilą odbioru towaru od przewoźnika na Użytkownika przechodzi niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru. W przypadku gdy Użytkownik zdecydował o skorzystaniu z przewoźnika innego niż stale współpracujący z Westwing, przejście niebezpieczeństwa przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru następuje z chwilą wydania towaru przez Westwing przewoźnikowi wybranemu przez Użytkownika.

10.7. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń zewnętrznych paczki, Użytkownik jest zobowiązany do sporządzenia wraz z kurierem protokołu oraz powiadomienia Westwing o tym fakcie pisząc na adres pomoc@westwing.pl. W przypadku uszkodzenia towaru podczas jego transportu, z zastrzeżeniem postanowienia punktu 10.6. zdanie drugie, Użytkownik ma prawo żądać obniżenia ceny, odstąpienia od umowy lub wymiany rzeczy na nową, chyba że doprowadzenie towaru do zgodności z umową w sposób wybrany przez Użytkownika jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem zaproponowanym przez Westwing. Wówczas Westwing ma prawo naprawić rzecz lub wymienić ją na rzecz wolną od wad według swego wyboru.

V. REKLAMACJA

o Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

o Sprzedający odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu.

o Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (karton powinien być zapakowany w papier a dopiero następnie sklejony taśmą).

o W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), Sprzedający zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji, chyba że Klient wybierze inny, zaoferowany mu alternatywny produkt – wówczas koszty poprzedniej transakcji zostaną zaliczone na poczet ceny nowego produktu.

o Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni.

o Informujemy o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php#faq1366

VI. WYMIANA 

VII. ZWROT

o Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktów zakupionych w sklepie www.diligo.com.pl, bez podania żadnej przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

o Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (karton powinien być zapakowany w papier a dopiero następnie sklejony taśmą).

o Klient ma prawo zwrócić kupione przedmioty w terminie do 14 dni. 

o Czas 14 dni na zwrot liczony jest od momentu odebrania przesyłki od kuriera do momentu nadania paczki zwrotnej.

o Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci klientowi (konsumentowi) wszystkie dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Szukaj a znajdziesz

Przedział cenowy
Materiał

KATEGORIE

 

Cennik dostaw i płatności

Kontakt

 

Opcje płatności